top of page
Viyana Selfie_edited.jpg

Biz Kimiz?

Kurucumuz Fatih Uğur freelance iş hayatına 2009 yılında Viyana, Avusturya'da başlamış olup, 2010 yılından beri "Vidyograf"  markası ile Türkiye'de devam etmektedir.
Toplamda ise 13 yıldır uluslararası projelerde görev almaktadır.

  • LinkedIn
  • Youtube
  • Instagram
  • Instagram
  • Youtube

Biyografi

13 yıldır gerçekleştirdiğim video ve görsel işitsel medya çalışmalarım boyunca Avrupa Birliği, UNICEF, Uluslararası Haber Ajansları ve Global İşletmeler öncülüğünde uluslararası projelerde çalışma imkanı buldum.

“Vidyograf”ın kurucusu olarak bu marka altında tek kişilik bir ekip olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. Avrupa Birliği Projeleri, UNICEF Projeleri, ve İngiliz ve Kanada Medya Ajanslarının gazetecilik projeleri gibi Türkiye'de 40'tan fazla uluslararası projeye görsel ve işitsel medya hizmetleri vermiş bulunmaktayım.
 

Linkedin'de video prodüksiyon ipuçları ve profesyonel deneyimlerimle ilgili makaleler yazıyor, seyahatlerim sırasında video & fotoğraf çekip ve sosyal medya hesaplarımdan birinde bu tarzda videolar paylaşıyorum. Ayrıca müşterilerim için yaptığım video prodüksiyonlardan hem anlık görseller hem de tamamlanmış videoları başka bir sosyal medya hesabında paylaşıyorum. Ek olarak kişisel Youtube profilim için yeterli boş zamanım olduğunda bazı eğitim ve ekipman inceleme videoları hazırlıyorum.

15 yıldan fazla bir süre boyunca buz hokeyi oynadım ve paten kaymayı, snowboard yapmayı, bateri ve piyano çalmayı, her fırsatta juggling yapmayı ve spor yapmayı seviyorum. Rock, blues, caz, funk, 80'ler soul ve disco, pop efsaneleri, metal, klasik müzik, folk gibi çeşitli müzik türlerini dinlemekten zevk alıyorum.

(Evet, kokteylleri severim!)

Fatih Uğur

İletişim

İnsanlarla tanışmaktan ve iletişim halinde kalmaktan memnun olan bir yapıya sahibim. İletişime geçmekten çekinmeyin :)
Görüşmek üzere!

bottom of page